Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

«Освітня ліга» в дії

Date: 7 березня о 14:56
102 view

У КЗ «Олександрівський ліцей № 1» 07.03.2024 року пройшла акція «Освітня ліга», під час якої відбулася реалізація ряду проєктів.

У КЗ «Олександрівський ліцей № 1» 07.03.2024 року пройшла акція «Освітня ліга», під час якої відбулася реалізація проєктів:
1. «Майстер (формуємо педагога європейського рівня)» - учителька хімії Майданник О.П. провела урок хімії у 8-А класі на тему «Хімічні властивості солей», під час якого здобувачі освіти робили лабораторні дослідження в групах щодо вивчення властивостей речовин і можливих умов проведення реакції між ними до кінця, виконували інтерактивні вправи та тести на шкільних планшетах, аналізували властивості солей, коригуючи роботу один одного та протягом заняття здійснювали моніторинг власних досягнень, демонструючи це за допомогою наліпок у зошиті (координатор Дахно Л.О.).

2. «Здорова людини – здорова країна» (виховуємо сильного патріота України) – учитель предмету «Захист України» Береза М.В. провів урок у 10-А класі «Правила та техніки ведення стрільби з автомата», під час якого здобувачі освіти повторили правила безпеки під час стрільби, вдосконалили вміння прицілювання та ведення вогню з автомата, практичні навички виконували за допомогою обладнання інтерактивного тиру, продовжили практичне навчання збирання-розбирання автомата (координатор Литвин Л.І.).

3. «#STOPбулінг», «#STOPнасилля» (діяльність локації «Мені комфортно») – практичний психолог Галицька Н.В. і соціальний педагог Григор’єва Т.А. провели заняття зі здобувачами освіти 1-А та 1-Б класів на тему «Вправи для зниження напруги в рамках Всеукраїнської програми «Як ти?», під час якого формували в дітей навички безпечної поведінки в інтернеті, переглядали навчальний мультфільм про черепашку Хаппі та виконували рухливі вправи для зниження емоційної напруги (координатор Лозова В.В.).

4. «Від успіху в навчанні до успіху в житті» (діяльність локацій «Наша творчість» і «Пам’ять про Шевченка не вмирає» - керівник гуртка «Креативне рукоділля» Іванова О.В. презентувала учням 7-А і 8-Б класів дитячі вироби з паперу, ниток, тканини, фетру, фоамірану, які можуть бути прикрасами та сувенірами, а Антоненко Т.В. ознайомила здобувачів освіти 5 і 8-Б класу з творчістю  Т.Г. Шевченка, презентувала виставку його художніх і літературних творів, зацікавила дитячими малюнками за поезіями відомого Кобзаря (координатор Мовчан А.В.).

Comments:
Only authorized users can leave comments.